|
Quantity
|
Out of stock
|
||
|
|
|||
Delivery:
-
nova poshta
-
SAT
| Nominal branch pipe diameter DN, mm | 25 mm |
|---|---|
| Temperature range of the pumped medium | от -15 до 110 °С |
| Max working pressure PN | 10 bar |
| Connection | thread |
| Supply voltage | 1~230V |
| Manufacturer country | Germany |
| Manufacturer | WILO |
| Degree of protection | IP 54 |
| Application area | water supply systems, watering, industry |
| Product series | MHI |