|
Quantity
|
Out of stock
|
||
|
|
|||
Delivery:
-
nova poshta
-
SAT
| Nominal diameter DN | 25 mm |
|---|---|
| Diameter in inches | 1" |
| Working environment | water, hot water, air, non-aggressive environment |
| Opening pressure | 6 bar |
| Connection | thread |
| Valve type | unregulated |
| Dimensions | 55х80х189 |
| Body material | brass |
| Manufacturer country | Germany |
| Nominal pressure PN | 16 bar |
| Maximum temperature | 110 °С |